Serwis ESG

Pierwsze webinary za nami!

Kontrast
Wielkość liter - A +

Pierwsze webinary za nami!

Od września do listopada organizujemy serię webinarów z ekspertami, którzy zaprezentują nauczycielom, edukatorom, ale także opiekunom jak w interesujący sposób przybliżyć młodym ludziom zagadnienia związane z szeroko rozumianym zrównoważonym rozwojem.

W dniach 19 i 26 września odbyły się webinary „Woda zdrowia doda. Zielone wyzwania dla dzieci w edukacji wczesnoszkolnej (klas 1–3)” oraz „Woda zdrowia doda. Zielone wyzwania dla dzieci i młodzieży z klas 4–8”. Do udziału w spotkaniach zapisało się ponad 200 nauczycieli.

Webinary prowadzone były przez pary ekspertów: Elżbieta Wołoszyńska-Wiśniewska (UNEP/GRID-Warszawa) oraz nauczyciele Jakub Sypniewski i Kinga Kołodziejczyk. Prowadzący wybrani przez partnera naszego projektu UNEP/GRID Warszawa przygotowali prezentacje zawierające szczegółowy problemów z ochroną zasobów wodnych oraz pokazali ciekawe propozycje pracy z dziećmi w oparciu o zeszyty Graj z nami w zielone! ®

Kolejne spotkania odbędą się w październiku (ograniczenie produkcji odpadów) oraz w listopadzie (Odnawialne Źródła Energii).

Zapisy są ciągle otwarte.

Zapraszamy do formularza rejestracyjnego

Search results