Serwis ESG

Działania na rzecz społeczności lokalnej – ENS

Kontrast
Wielkość liter - A +

Działania na rzecz społeczności lokalnej – ENS

Polenergia wspiera Nową Sarzynę m.in. pod względem ochrony środowiska i aktywności sportowej młodych mieszkańców.

ENS włączyła się w akcję ekologiczną Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna pt. „Zielona Gmina 2019” i była sponsorem nagród. Ponadto dofinansowała remont remizy OSP w Nowej Sarzynie.

W 2019 r. spółka kontynuowała sponsoring klubów sportowych oraz zajęć z robotyki dla uczniów Zespołu Szkół im. prof. Franciszka Leji w Grodzisku Górnym. Drużyna GG z Grodziska Górnego ma na koncie świetne osiągnięcia w krajowych i zagranicznych konkursach robotyki. Uczestniczyła także w panelu dyskusyjnym podczas Forum Ekonomicznego Młodych Liderów w Krynicy we wrześniu 2019 r. Znakomite wyniki na zawodach krajowych i zagranicznych uzyskują podopieczni sponsorowanego przez ENS Centrum Sztuk Walki i Sportu z Leżajska.

W 2019 r. przedsiębiorstwa z gminy Nowa Sarzyna kontynuowały wspólne działania na rzecz lokalnej społeczności. Wraz z Urzędem Miasta i Gminy m.in. sfinansowały organizację I Pucharu Polski w Kolarstwie Przełajowym, którego głównym organizatorem był Kolarski Ludowy Klub Sportowy „Azalia” z Brzózy Królewskiej.

Search results