Graj z nami w zielone!® 4 edycja programu

Szanowni Państwo,

poniżej znajdują się linki do dokumentów związanych z realizacją programu  Graj z nami w zielone!®

Zgłoszenie i podsumowanie działań w ramach programu
Graj z nami w zielone!®

Formularz podsumowujący udział w programie (RAPORT) składany powinien być dwa razy w roku:

  • na zakończenie pierwszego semestru (nie później niż do 15 lutego)
  • na zakończenie drugiego semestru (nie później niż do 15 czerwca)

RAPORT Graj z nami w zielone!

UWAGA!

 Zgłoszenia do 4. Edycji programu Graj z nami w zielone!® zbierane są do 30 września 2025 roku.

Publikacja wizerunku i prawa autorskie

Propozycja książek dla klimatu w ramach akcji
Klimatyczne czytanie

 


Klimatyczne czytanie – propozycje książek

Dofinansowanie
EKO działań

(eko konkursów, eko projektów, klimatyczne czytnie)

Wniosek o przyznanie dofinansowania 2025

Wniosek o rozliczenie dofinansowania 2025

Magdalena Głowacka-Lorek

Koordynatorka projektu Graj z nami w zielone!®

Monika Żywuszko-Białas

Koordynatorka projektu Graj z nami w zielone!®

Agnieszka Łukasiak

Koordynatorka projektu Graj z nami w zielone!®

Search results