Szanowni Państwo,
poniżej znajdują się linki do dokumentów związanych z realizacją programu Graj z nami w zielone!®
Zgłoszenie i podsumowanie działań w ramach programu
Graj z nami w zielone!®
Formularz podsumowujący udział w programie (RAPORT) składany powinien być dwa razy w roku:
UWAGA!
Zgłoszenia do 4. Edycji programu Graj z nami w zielone!® zbierane są do 30 września 2025 roku.
Propozycja książek dla klimatu w ramach akcji
Klimatyczne czytanie
Dofinansowanie
EKO działań
(eko konkursów, eko projektów, klimatyczne czytnie)

Magdalena Głowacka-Lorek
Koordynatorka projektu Graj z nami w zielone!®
Monika Żywuszko-Białas
Koordynatorka projektu Graj z nami w zielone!®
Agnieszka Łukasiak
Koordynatorka projektu Graj z nami w zielone!®